Veko Giz

Veko Giz Plaza'nın inşaatına, Spring GİZ Plaza ile Beybi GİZ Plaza arasındaki parselde 2005 yılında başlanmıştır. A ve B Blok olarak ikiye ayrılan binamızda A Blok'ta 22 ofis katıgiriş çarşı katıalt çarşı katı2 bodrum ve 1 üst tesisat katı olmak üzere toplam 27 katB Blok'ta, 5 otopark katı bulunmaktadır. Veko Giz Plaza, 1.sınıf kalite malzeme ve işçilik kullanılarak A grubu büro binası olarak inşaa edilmiştir.

Radye-Jeneral temel üzerine oturan betonarme perde, kolon, kiriş ve kasetli döşeme sistemi olarak inşaa edilen binamızda, 
kat alanı brüt 900 m²'dir. Her katta 4 olmak üzere toplam 88 ofis bulunur. Ofis katlarının çeyrek kat kullanımı olabileceği gibi yarım ve tam kat şeklinde kullanımı da altyapısı itibari mümkündür. Ofis katları döşemeleri, üzerine 17 cm yükseltilmiş döşeme konulabilecek şekilde tasarlanan Veko Giz Plaza, kullanım ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayacak tesisat uygulamasına elverişlidir.

Dış cephesi alüminyum giydirme cephe ve kompoze levha kaplama olan binamızın camları yansıtıcı tabakası iç yüzeyde bulunan ısı katsayı ve güneş refleksiyonu yüksek ısıcam’dır. Her ofise ait 2 adet tapulu otopark olmak üzere 222 araçlık kapalı, ayrıca 
57 araçlık ücretli açık misafir otoparkı mevcuttur. Binada kurulu bulunan 7 adet asansör KONE markalı olup, herbiri 2.5 m/sn hızda, 13 kişi/1000 kg kapasitededir.

ASHRAE normuna uygun şartlandırılmış taze hava verilen ofislerin, ısıtma ve soğutma sistemi chiller ve fan-coiller sistemi ile sağlanır. Fan-coiller, her odada termostat kontrollü olması itibari ile mekan bazında hassas ayarlama imkanı tanır. Bunun yanısıra ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri merkezi bina otomasyon sistemi tarafından 24 saat izlenmektedir. Bu sayede tüm sistemin çalışması otomatik olarak kontrol edilmekte ve muhtemel sorunlara önceden müdahale imkanı bulunmaktadır.

97m yüksekliğinde, 2 alışveriş ve mağaza katı, 2 bodrum katı, zemin kat ve 22 tipik kat olmak üzere toplam 27 kata sahiptir.

Yüksek teknoloji ürünlerinden oluşan ve 7/24 kesintisiz çalışan, kendine özgü otomasyon sistemleri ile gelişmiş bir binadır.

Kalitesi ve dünya standartlarına uygunluğu Bureau Veritas tarafından belgelendirilen ender binalardandır.

En son teknoloji donanımı ile akıllı bina tanımının tüm özelliklerine fazlası ile sahiptir.

Merkezi IP Santrali ve tüm dünyaya yüksek hız ve kapasiteli ses ve data bağlantısı ile dikkat çeker.

Bilgisayar kontrollü "Güvenlik Sistemi" ile kiracılarını rahatsız etmeden yüksek güvenlik sağlar.

1 kat açık, 5 kat kapalı, toplam 6 kat ve 300 araç kapasiteli otoparkı kiracılarına rahatlık sunar.

Veko Giz Plaza’nın bakım ve işletme giderlerinin en az olabilmesi ve gelecekteki ihtiyaçları en az kısa sürede ve en az maliyetle karşılayabilmesi için yatırımları en yüksek teknoloji ile yapılmıştır.

5.5 TL / m2

Dahil olan hizmetler: Ofis içerisinde kullanılan su, ısıtma soğutma, güvenlik, ortak alan bakımı ve temizliği, güvenlik, otopark.